BRANSOLETKI,  BYK,  KOZIOROŻEC,  SKORPION,  Z naturalnych kamieni,  ZNAKI ZODIAKU,  złoty

(111) Bransoletka z naturalnych kamieni – hematyt & onyks

Bransoletki z naturalnych kamieni są cudownie wygodne. Użyte naturalne kamienie i wyselekcjonowane materiały sprawiają, że zwracają uwagę jakością i klasą. Idealnie wpisują się w modny styl BOHO. Niebagatelne jest też moc, która płynie z kamieni i przenika wprost do naszego ciała i duszy. Bransoletki można dowolnie zestawiać, nosić pojedynczo, komponować z biżuterią którą już posiadamy. Polecamy łączenie z innymi naszymi bransoletkami.

materiały: naturalne kamienie: onyks, hematyt,

technika: na gumce

kolory: czarny, złoty

cechy: lekka,wygodna, można się kąpać

Polecamy w zestawie:  

(107) SET Bransoletki z kamieni – onyks & hematyt


MOC KAMIENI:

Onyks – pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem. Pomocny przy podejmowaniu decyzji. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres – emocjonalny i umysłowy. Przynosi równowagę ciału i umysłowi. Ułatwia zmianę nawyków, eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza zmysły. Przyciąga szczęście i pomyślny los. 
Pomocny przy leczeniu: dolegliwości skóry, wzmacnia zęby i kości, regeneruje serce i nerki, pomaga przy epilepsji, ma korzystny wpływ na wzrok, pomocny przy leczeniu jaskry. Szczególnie zalecany dla znaków zodiaku: Koziorożec.

Hematyt – zwany Kamieniem Wojowników a także Kamieniem Szczęścia. Pozwala znosić trudne sytuacje życiowe. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój, zwłaszcza w sytuacjach pełnych napięcia. Pomaga w aktywizowaniu ukrytych sił. Pomaga nieśmiałym, zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Dodaje większej woli życia. Usuwa ograniczenia, które jego właściciel sam dla siebie ustanowił. Wzmacnia koncentrację. Wprowadza do życia spokój i harmonię. Zaleca się trzymanie w dłoniach w chwilach silnego zdenerwowania. Pomocny przy leczeniu: chorób układu krwionośnego i zaburzeń krwi, między innymi anemii, przyspiesza zrost kości po złamaniach i leczy stany zapalne. Szczególnie zalecany dla znaków zodiaku: Byk, Skorpion.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *