AKTUALNOŚCI-targi

OCH! SPRING Targi WIOSENNE w Royal Wilanów 10 marca !

Czekam na Was 🙂 

OCH! SPRING Targi WIOSENNE w Royal Wilanów. 
10 marca 10:00 – 18:00.
Wstęp bezpłatny. Adres: Franciszka Klimczaka 1, Warszawa

Więcej na www.ochbazar.pl 
Formularz dla wystawców: www.ochbazar.pl/targi
Mail kontaktowy: info@ochbazar.pl

Witamy Wiosnę! Pora przeciągnąć się i wybudzić z zimowego snu! Szykujemy więcej i więcej napełnieni energią po niezwykle udanej grudniowej edycji targów w Royal Wilanów. Widzimy się na OCH! SPRING, gdzie najlepsi polscy projektanci, marki i lokalne firmy zaskoczą Was swoimi najnowszymi, niebanalnymi kolekcjami, pomysłami i projektami. Zadbamy o to, by nowy, wiosenny wizerunek napełnił Was optymizmem i inspiracją. Buty, ubrania, biżuteria, dodatki, akcesoria, kosmetyki naturalne, dekoracje domowe, kulinaria – premiery nowych marek oraz stali wystawcy! Wszystko oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Poza tym jeszcze większa strefa CHILLOUT, która wprowadzi Was w wiosenny nastrój. Muzyka na żywo by Mike Okularczyk@, super gry i zabawy dla najmłodszych i wiele niespodzianek.

Na recepcji targów przywitają Was jeszcze bogatsze Welcome Bags z ukrytymi niespodziankami i zniżkami. 

Zapowiada się klimatyczna sobota. Miejski modowy relaks i wspieranie polskich przdsiębiorców, to dobre powody, aby odwiedzić Royal Wilanów 10 marca. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Przestrzeń targowa, to ok. 1000m2. Usytuowana jest na pierwszym piętrze Royal Wilanów. Na piętro prowadzą 3 windy, schody oraz sala ta jest bardzo dobrze usytuowana komunikacyjnie z Miasteczkiem. Targi odbywają się przy wejściu do klatki D, gdzie będzie znajdowała się recepcja targów i punk informacyjny. Wiosenne hostessy oraz znaki informacyjne pomogą Wam odnaleźć wejście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *