OPINIE

„Uwielbiam pani bransoletkę, noszę codziennie, myję się i śpię. A nie zapytałam czy mogę 😉 Trochę się o nią boję, bo robię z nią dosłownie wszystko. Pracuje, maluje, kapie, tańczę!!!! Sprawdza się w każdych warunkach 😉. Chcę kolejną!” 

-odpowiadam TAK, w bransoletkach MOŻNA SIĘ KĄPAĆ

 

„Umarłam z radości i szczęścia, jak otworzyłam cudownie zapakowaną paczuszkę. To co było w środku przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Śliczna, miesiąca się odcieniami fioletu… Już moja!”

 

„Umarłam! Cudna! Dziękuję! I za prezent też! Nawet nie wiesz jak mi się podoba!!!! Zasypiam i już nie zdejmuję.”

 

„Wspaniała obsługa, piękne i unikatowe wzory pasujące zarówno na eleganckie jak i codzienne wyjścia. Każdy nowy zakup mnie zachwyca i poprawia humor:) Polecam serdecznie”

 

„Niepowtarzalne”

 

„Żadne słowa nie są w stanie opisać piękna tej biżuterii.Jestem zachwycona ich urodą.Gorąco Polecam i jeszcze raz serdecznie Dziękuję.”

 

„Jestem fanką biżuterii Magdaleny, szczególnie bransoletek. Ostatnie, wykonała na specjalne zamówienie, dla wyjątkowej osoby, która była przeszczęśliwa, kiedy otrzymała TAKI prezent 🙂 Bardzo polecam 

 

„piękna biżuteria 

 

„Pozdrowienia z Kenii  Wygląda pięknie w tym słońcu 

 

🌴🌞👙😎 obie są idealne 😊 jeszcze raz dziękuje😊”

 

„Kocham obie.” – mowa o bransoletkach 😉

 

„Dziś znowu moja cudowna kolorowa koleżanka na ręku jest ze mną, mam bardzo trudne spotkanie, więc liczę na wsparcie:-) one są cudowne, naprawdę, i rzeczywiście nie przeszkadzają nawet w stajni. Jesteś mistrzynią. Chyba wiem, co kupię po następnej wypłacie;-))))” – ❤ uwielbiam Cię Donata 

 

„Bransoletki są najpiękniejsze na świecie, gdybyś miała swój butik w Paryżu, byłabyś gwiazdą!!! Nosze je codziennie, śpie, czytam, gotuje i marze o dniu, kiedy moje córeczki tez będą miały takie. I te sznureczkowe takie piękne, delikatne. Jesteś moją mistrzynią!”

 

„Jestem w raju 

 

„To biżuteria, która uzależnia 🙂 Sami sprawdźcie!” – Karolina

 

„Wyjątkowa i niepowtarzalna bransoletka. Jednym słowem-majstersztyk. Chcę kolejną!!” – Małgosia​

 

„Wyjątkowa i niepowtarzalna bransoletka. Jednym słowem-majstersztyk. Chcę kolejną!!” – Małgosia​